Přihlásit se | Registrovat

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Právě je 20 říj 2020, 09:27

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FAQ - NOVÝ KLIENT, JAK NA TO!
PříspěvekNapsal: 09 dub 2011, 09:18 
Game Administrátor
Game Administrátor

Co si mám stáhnout - instalátor nebo RAR?
Instalátor ti to sám nainstaluje, provede tě instalací. RAR si musíš sám otevřít a rozbalit. K rozbalení RARu musíš mít program.

Co mám udělat před instalací?
PŘED INSTALACÍ SI ODINSTALUJTE STÁVAJÍCÍHO KLIENTA, JINAK VÁM TO NEPŮJDE NAINSTALOVAT !

Musím mít nového klienta?
NOVÁ VERZE OBSAHUJE ZMĚNĚNÉ SOUBORY A ÚPRAVY NUTNÉ KE HŘE - STARÝ KLIENT JE NEMÁ ! NOVÝ KLIENT JE POTŘEBA PRO SPRÁVNÝ CHOD HRY, OBSAHUJE UPRAVENÉ A NOVÉ SOUBORY, KTERÉ STARÝ KLIENT NEMÁ, TUDÍŽ BY JSTE NEMOHLI ŘÁDNĚ HRÁT, POUŽÍVÁNÍ JINÉHO KLIENTA BUDEME TRESTAT BANEM !

Při portu do Metinlandu a nových map mě to neustále buguje, co s tím?
Pokud nepomáhá debug (odhlásit ze hry, kliknout na debug, nepřihlašovat se, po 5 minutách opět kliknout na debug a 15 minut počkat bez přihlašování se), tak máte špatného klienta. Řešením je stáhnout nového. Přesně na tom poznáte, že nepoužíváte našeho aktuálního klienta.

Jak odebrat starého klienta?
Start -> Ovládací panely -> Přidat a odebrat programy -> QuadCoreM2 -> ODINSTALOVAT

Nejde mi to! Co s tím?
Nevím, co s tím děláte, že vám to nejde. Instalátor funguje bez problému, stejně tak z RARu to jde v pořádku spustit. Měli byste mít aktuální windows a nemít žádné CD v CDromce (nebo DVD) při instalaci. Soubory jsou v pořádku. Pokud vám to z jakéhokoliv důvodu nejde, chyba je na VAŠÍ straně.

Píše to chybu! Potřebuji ServicePack3 nebo FrameWork?
Je možné, že nemáte aktualizovaný Windows, to ale není problém serveru. V tomto případě si stáhněte i SP3 a FrameWork. Zkuste znovu nainstalovat.

POSLEDNÍ ZÁCHRANA
Pokud jsi postupoval podle návodu na webu a nedošlo k chybě při stahování, rozbalování nebo instalaci, musí ti to fungovat. Pokud to i přesto někomu nejde - ODSTRAŇTE VŠECHNY QUADCORE SLOŽKY, KTERÉ MÁTE V PC (screeny si můžete nechat), RESTARTUJTE PC, SPUSŤTE JEN PROHLÍŽEČ S QUADCORE.CZ, STÁHNĚTE SOUBOR (aby se nic nepokazilo cestou nebo rozbalováním/instalací, nic jiného nespouštějte) A NAINSTALUJTE/ROZBALTE SOUBOR. V PŘÍPADĚ POTÍŽÍ OPAKUJTE stejný postup. Pokud vám to i teď nepůjde, jděte jinam, už vám to nepůjde nikdy.

Offline Profil  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina