Přihlásit se | Registrovat

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Právě je 20 říj 2020, 09:44

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak rozeznat zloděje a kdy to vyfotit
PříspěvekNapsal: 21 črc 2012, 18:08 
Junior
Junior

Jak vidím, tak moje staré téma je očividně smazáno, nevadí- zase zaspamuju... :D

QC již dlouho nehraji, ale metody resp. pokusy si stále pamatuji, i kdyby nebyly už aktuální, nevadí čas od času si někdo rád vzpomene na staré a zapomenuté metody.

Verze č. 1.

Golias: Nazdar, chceš si zdvojit Item?
Verbatin: Jo jasně! Jak na to?
Golias: Následuj mě.
*Jdete ke zbrojíři/platněři.*
*Háže ti item- část výzbroje(meč, brnění)*
Golias: Dej vyhodit a máš tam ano/ne?
Verbatin: Ano mám.
Golias: Neklikej ani na jedno a vyměň to za tvůj meč(brnění...)
Golias: Vyměnil sis to?
Verbatin: Ano, mám to na sobě.
Golias: Tak dej Ano.
*Teď to vyscreenujete a nabonzujete ho týmu*
*Namísto dvou stejný předmětů na zem vypadne část vaší výzbroje. Jen jeden kus(né tedy 2 slibované) a zloděj vám ho ještě sebere.*
*Když dáte vyhodit třeba větvičku a dáte si ji na sebe namísto "elektroluftonického" meče, tak systém si myslí, že jste dali tu tabulku na vyhození právě s "elektro..." mečem a ne s větvičkou. Tím pádem vypadne ten meč a ne větvička. K tomu je ten meč JEN jeden.*

Veze č. 2.

Golias: Ahoj.
Verbatin: Nazdar.
Golias: Hele poslal by jsi mi na skypu jeden soubor na QC? Mě ho omylem moje malá sestra vymazala. "Od té doby se mi to pořád buguje.(Důvod může být vymyšlený jako tenhle, či nemusí být žádný)"
Verbatin: Dobře. Jaký soubor konkrétně jde?
Golias: Jde o xxx.xx* A moje jméno na skype je ...
*Teď to vyscreenujete a nabonzujete ho týmu*
"* Jedná se o složku, kde jsou uloženy vaše přihlašovací údaje, pokud jste souhlasili s tím, že se uloží, tak jsou vaše údaje tam, můžete je ze srandy přepsat a dát tam nějakou sprosťárnu, ale já bych doporučoval mu nic neposílat.(Pardon, ale jak já metin už dlouho nehraji, tak jsem zapoměl její jméno)*
* Nic mu neposílejte, takhle by vám mohl vybagrovat téměř celý účet*

Jak udělat screen: http://forum.quadcore.cz/viewtopic.php?f=101&t=11580

A pokud se vám to nedaří uložit, tak pomůže zmáčknout: Ctrl, Alt a print screen. Jdeme do malování a tam dáme vložit, dále foto uložíme a pak dáte na forum. !!!Foto nesmí být upravené!!!¨

Celé okno s konverzací musí být roztáhnuté a musí tam být vidět všechno, pokud tam bude okno "základní" velikosti, tak je možnost, že tým to neuzná s tím, že není celá konverzace a tím pádem to není "celý" důkaz!!

Spoiler: Zobrazit
Obrázek

Obrázek

Offline Profil  

Předmět příspěvku: Re: Jak rozeznat zloděje a kdy to vyfotit
PříspěvekNapsal: 22 črc 2012, 14:00 
Výjimečný pisatel
Výjimečný pisatel

nebo také využívají lidí které nemají na kredit a volají, nabíjím mince PM chtějí po vás yang či zacarka za jednu sms , až mu dáte věci pošle kód dáte přijmout a už vidíte, jak utíká tyto lidé mají většinou malí lvl pospíchají a tlačí na vás stáčí se jich zeptat, na jaký číslo to pošlou a uvidíte ze vám odepíše tak za 1 minutu pravý itemak by to odepsal za 5 sekund tak se dá poznat že je to zloděj nikdy nikomu nevěřte
Spoiler: Zobrazit
Přiklaď Zloděje:
Obrázek

Obrázek

Offline Profil  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina